Головна » 2013 » Липень » 30 » Відбулася колегія райдержадміністрації
22:11
Відбулася колегія райдержадміністрації

30 липня 2013 року в Надвірнянській райдержадміністрації відбулося чергове засідання колегії під орудою голови РДА Касіянчука Юрія Дмитровича. На початку колегії керівництво району нагородило за самобутню виконавську майстерність, популяризацію народної пісенної творчості та збереження національної традиційної культури: подяками, дипломами фольклорно-етнографічний колектив "Шовкова косиця" за участь у міжнародному святі літератури і мистецтв "Лесині джерела". Привітали з ювілеєм заступника голови райдержадміністрації Іроденка Степана Степановича, Зарічанського сільського голову Вацика Михайла Михайловича та Цуцилівського сільського голову Дутчака Миколу Миколайовича.

У роботі колегії взяли участь депутат обласної ради Струтинський Роман Йосипович та головний інженер облавтодору Феник Василь.

Голова РДА Юрій Касіянчук розповів присутнім про ефективність запровадження наради з членами колегії перед засіданням.

Перше питання заслухали про хід реалізації в районі ініційованої Президентом України В.Ф. Януковичем Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки та підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за перше півріччя 2013 року - доповідав начальник управління економічного розвитку і торгівлі РДА Уніят Василь Степанович. Проблемним питанням залишається пошук земельної ділянки для розміщення полігону твердих побутових відходів та питання відновлення діяльності ПАТ "Нафтохімік Прикарпаття", протягом півріччя не вдалося відновити його роботу. Зокрема, голова РДА Юрій Касіянчук чекає пропозицій від громади району стосовно земельної ділянки під полігон.

Про дотримання стану пожежної безпеки на підприємствах, установах, організаціях та у приватному секторі району - доповів заступник начальника УДСНС в районі Паньков Ігор Миколайович. Питання пожежної безпеки в установах, організаціях та у приватному секторі постійно перебуває в полі особливої уваги керівництва райдержадміністрації, районного відділу управління Державної служби надзвичайних ситуацій.

Про роботу філії "Надвірнянський райавтодор" щодо проведення ремонту доріг державної та комунальної власності району. Під час засідання заслухали інформацію начальника Надвірнянського райавтодору Зінкевича Віктора. Роботу цієї структури президія колегії визнала недостатньою.

Про план виконання в районі завдань, визначених Указом Президента України від 24.05.2013 року № 307 "Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території" - інформував Гуменюк Василь Васильович - керівник апарату райдержадміністрації.

Категорія: Виконавча влада | Переглядів: 676 | Додав: Адмін | Теги: Дутчак Микола Миколайович, Вацик Михайло Михайлович, Касіянчук Юрій Дмитрович, Іроденко Степан Степанович, Цуцилів, Заріччя, Паньков Ігор Миколайович | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]