Головна » 2013 » Липень » 29

У місті Надвірна, як і в багатьох містах України, є проблема здійснення торгівлі продуктами харчування та іншими товарами у недозволених та місцях. Власне, для вирішення цієї проблеми у Надвірнянській міській було проведено засідання профільної депутатської комісії. У роботі комісії взяли участь представники мешканців вулиць Ринкової та Лисенка, де здійснюється несанкціонована торгівля, а також заступник начальника Надвірнянського районного відділу міліції Гаврилаш Володимир Іванович, помічник народного депутата Гладиш Галина, керівництво міськради та депутати. Питання, яке розглядалось на комісії, стосувалось несанкціонованої торгівлі на вулицях Лисинка та Ринковій. Мешканці цих вулиць неодноразово звертались у різні інстанції щоб вирішити цю проблему.

Зі слів мешканців вулиці Лисенка та Ринкова, торгівля, яка ведеться на вулицях Ринковій та Лисенка, досить суттєво ускладнює життя людям, які проживають у цьо ... Читати далі »

Категорія: Самоврядування | Переглядів: 976 | Додав: Адмін | Дата: 29.07.2013 | Коментарі (1)

Заступник Міністра внутрішніх справ Сергій Лекарь зустрівся із представниками влади Надвірнянського району.

Здебільшого мова йшла про незадовільний стан доріг, упорядкування стихійної торгівлі в райцентрі, забезпечення особового складу райвідділу міліції, що підтримує правопорядок у гірській місцевості, службовим транспортом, участі громадськості в охороні громадського порядку. Також були пропозиції щодо збільшення кількості дільничних інспекторів і патрульної служби.

Голова постійної депутатської комісії Надвірнянської міської ради по взаємодії із правоохоронними органами Дем'янчук Ігор Романович почав із позитиву. На думку чоловіка, з приходом теперішнього керівництва міліції розпочалася добра співпраця та діалог із правоохоронними органами.

Для прикладу, нещодавно один із народних депутатів отримав запит щодо скарги на ... Читати далі »

Категорія: Правоохоронні органи | Переглядів: 665 | Додав: Адмін | Дата: 29.07.2013 | Коментарі (0)