Головна » 2013 » Липень » 21 » В Надвірнянській райдержадміністрації обговорили напружену ситуацію з ремонтом доріг в м. Надвірна – є позитивні зрушення
11:34
В Надвірнянській райдержадміністрації обговорили напружену ситуацію з ремонтом доріг в м. Надвірна – є позитивні зрушення

У голови Надвірнянської райдержадміністрації Касіянчука Юрія Дмитровича відбулася зустріч з громадськістю міста щодо ремонту доріг у м. Надвірна. Також присутніми були керівник ДП "Івано-Франківський облавтодор Рачкевич Володимир Степанович, керівник Івано-Франківського ДЕУ Іщенко Василь Михайлович, Надвірнянський міський голова Андрійович Зіновій Мирославович, депутати міської ради, працівники РДА, представники громадських організацій району та представники районних ЗМІ. Як зауважив голова РДА: "В квітні фрезою був знятий асфальт, в такому випадку робити ямковий ремонт – це викидати гроші на вітер. Тому потрібно зробити повне асфальтне покриття вулиць центру міста".

Володимир Рачкевич зауважив, що "… річна потреба затрат облавтодору становить 1 млрд. 250 тис. грн., а профінансовано тільки 86 млн. грн. Зусилля потрібно спрямовувати на те, щоб отримати фінансування".

У ході принципової розмови керівник облавтодору заявив: "Попередньо була зустріч з головою ОДА М. Вишиванюком, де обговорено ситуацію в Надвірній. Протягом понеділка-вівторка ми завеземо техніку, а з середи почнемо ремонтні роботи. До Дня незалежності плануємо провести встановлення асфальту по вулицях Мазепи, Чорновола, частково Соборній і Грушевського. На інших ділянках до кінця вересня буде зроблено ямковий ремонт. Конкретно роботи буде виконувати одне з кращих в області - Івано-Франківське ДЕУ".

Також депутати та представники громадськості ставили запитання щодо якості робіт, контролю за роботою, якості асфальтно-бетонної суміші, роботи пересувної лабораторії з визначення якості асфальту, термін гарантії тощо. В. Рачкевич повідомив, що якість буде високою, в місті буде працювати пересувна лабораторія, а шляховики готові до співпраці та контролю зі сторони громадськості та місцевої влади.

Крім того, вирішено створити координаційну групу, яка буде слідкувати за роботою шляховиків та тримати ситуацію під контролем.

Представники громадськості та депутати повідомили, що наразі перекривати дорогу не будуть, а в подальшому все буде залежати від роботи шляховиків.

Категорія: Виконавча влада | Переглядів: 494 | Додав: Адмін | Теги: дороги, Касіянчук Юрій Дмитрович, Новини Надвірної, РДА, Надвірна, Рачкевич Володимир Степанович, новини, Іщенко Василь Михайлович | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]