Головна » 2013 » Квітень » 9 » Надвірна братається з поляками, чехами та італійцями
21:06
Надвірна братається з поляками, чехами та італійцями

Польська делегація із міста-побратима Прудніка та нові партнери з чеського Крнова знову завітали до Надвірної.

На сьогодні уже сформувалися міцні відносини у галузі культури, освіти, місцевого самоврядування. А почалося все у 1998 році з ініціативи польських громадських активістів, що завітали в Надвірну як на свою маленьку батьківщину. У багажі цих відносин — десятки обмінів делегаціями, фестивалі, освітні проекти і, що показово — залучення інших держав. Так, у 2008 році Надвірнянські районна та міська ради уклали договори про співпрацю із чеським містом Крнов.

У ході нинішньої зустрічі був вироблений план спільних заходів та дій на 2013 рік: участь у фестивалях та відзначенні державних дат, обмін колективами та делегаціями, відвідання історичних та культурних об'єктів. Разом зі знаними друзями до Надвірної уперше завітав представник італійського міста Сан-Жостіно, давнього побратима Прудніка.

Категорія: Самоврядування | Переглядів: 328 | Додав: Адмін | Теги: Надвірнянська міська рада, Nadvirna, Надвірнянська районна рада, новини Надвірна, Новини Надвірної, Надвірна, Надвірнянський район, делегація | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]